KONST / Litografier / Färglitografier 14808312
nr 1480 8312
Färglitografier
3 st, 1800-tal, bland annat Nyborg, färglitografi, yttermått inklusive ram: 32x36 - 34x50 cm. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 20:24:38
26/7 09:12:09